Facebook | Horecalife Twitter | Horecalife Youtube | Horecalife

leveranciers

Geachte Relatie,

Wegens een werkvakantie van 23-09-10 tm 04-10-2017 ben ik slecht bereikbaar via mail of telefoon. Heeft u een dringende vraag aan een van onze leveranciers? Gelieve deze dan rechtstreeks aan de betreffende leverancier te stellen. U vindt hieronder alle contactgegevens.


Dank u wel voor uw begrip!


Met vriendelijke groet,


Tjalling Dijkstra

  

Afval:                

                          Tuf Fontein:   020-4076101 / tuf.fontein@sita.nl

                          Danielle van Teeffelen: 020-4076262 /       danielle.vanteeffelen@sita.nl

                          Weekend calamiteit? :  06-53971415

 

Payroll:                Matthijs Pronk: 020-6711888/  pronk@smartservices.nl

 

Energie:              Jeroen Heikens: 076-3030720 / jeroen@hezelaer.nl

 

                          Marielle Metten: 0512745030 /  administratie@sportstroom.nl

 

                          Robert den Ouden: 06-46474686 / robertdenouden@sportstroom.nl

 

Telecom:          Jasper Koot: 038-4559560 / jasper.koot@zoranet.nl

 

Creditcards:        Jan Bevaart: 020-4278344 /  info@easypayments.nl 

 

                         Victor Hooft: 06-53811125 / victor@easypayments.nl 

 

Pinterminals:    Simone van Haeren: 088-2289619 / s.vanhaeren@nl.ccv.eu

 

Verzekeringen: Feike Hoekema: 076-533354 / f.hoekema@dekeyzer.nl

 

 

Gelieve te melden dat u Horecalife lid bent!