Facebook | Horecalife Twitter | Horecalife Youtube | Horecalife

leveranciers

Geachte Relatie,





Gedurende de Nederlandse winters (Oktober tm eind maart) overwinter ik in het buitenland.
Hiervan merk je als klant als het goed is weinig.
Mijn werkzaamheden zet ik namelijk gewoon voort. Echter heb ik wel te maken met een tijdsverschil van 6 uur vroeger waar ik verblijf. Hierdoor kan het zijn, dat u langer moet wachten op een antwoord van mij, dan u wellicht gewend bent. 
Mijn excuses daarvoor!

Heeft u een dringende vraag aan een van onze leveranciers?

Dan raad ik u aan deze rechtstreeks aan de betreffende leverancier te stellen.

U vindt hieronder alle contactgegevens!




Met vriendelijke groet,

 




Tjalling Dijkstra






Afval:                
                          Tuf Fontein / Carla van Rijen:   020-4076101 / tuf.fontein@suez.com/                                                                                 carla.vanreijen@suez.com
                          
                                                   
                                                   Plannings vragen: Rene loos: 020-4076262 / rene.loos@suez.com
                                                                                     Weekend calamiteit? :  06-53971415



Payroll:                                       Rutger Polling: 06-55173601 /  polling@smartservices.nl


                           
Energie:                                      Pim van Rijswijk: 076-3030720 / pim@hezelaer.nl

                                                                                                               Hieke Veenstra:  / administratie@sportstroom.nl / Tel: 0512-745030



Telecom:                                    Jasper Koot: 038-4559560 / jasper.koot@zoranet.nl



Water:                                        Freek Steinman: 06-24980395 / f.steinman@aquafox.nl
 

Creditcards:                               Jan Bevaart: 020-4278344 /  info@easypayments.nl 

                                                                                                           Victor Hooft: 06-53811125 / victor@easypayments.nl 


Pinterminals:                              Sonja Rouland: 088-2289619 / S.Rouland@nl.ccv.eu



Verzekeringen:                           Jan Drost: 076-533354 / info@dekeyzer.nl


Gelieve te melden dat u Horecalife lid bent!